Skal Kołobrzeg - nadzór budowlany

B R O D E K S

Nadzór budowlany

D R O N  F L Y

Nadzór budowlany

Nadzór budowlany i pomoc techniczna przy inwestycjach

W naszej galerii zobaczycie niektóre z miejsc gdzie mieliśmy przyjemność nadzorować inwestycje. Pozwoli to przybliżyć państwu z jakimi realizacjami zmagaliśmy się do tej pory. Jak widać odległość nie stanowi dla nas problemu, działalność prowadzimy  na terenie całego kraju, bez problemu dojedziemy w każdy zakątek Polski. Starannie, solidnie oraz terminowo wykonamy powierzone zlecenie, a TY możesz swój zaoszczędzony czas dzięki naszym usługom wykorzystać w innych celach. Staramy się być elastyczni dla naszych klientów i sprostać wszelkim wymaganiom. Poniżej na zdjęciach możesz zauważyć, że profil naszych działań nie jest skierowany tylko do dużych inwestycji. Nadzór budowlany przy współpracy z naszą firmą we właściwym czasie pozwoli zamknąć każdy etap inwestycji.

 

Brodeks - w czym możemy pomóc - przygotowania i realizacje inwestycji budowlanych, pełnienie funkcji kierownika budowy, pełnienie funkcji inspektora nadzoru, weryfikacja dokumentacji i kosztorysów, pomoc w odbiorach technicznych mieszkań i domów, wykonanie przeglądów budowlanych rocznych i 5-letnich w zakresie konstrukcyjno budowlanym - możliwe też są pozostałem branże, inwentaryzacje budynków i obiektów budowlanych, legalizacji samowoli budowlanych, odtworzenia dokumentacji budowy, opracowania projektów budowlanych, a także wykonawczych każdej branży. Doświadczenie i wiedza są na pierwszym miejscu. Na foto możecie zobaczyć, że od fundamentów po dach prowadzimy realizacje. Jesteś inwestorem? Nie zastanawiaj się UMÓW SIĘ z inspektorem. Nie ma co się dłużej zastanawiać zapraszamy do kontaktu.

Kompleksy logistyczne, hale przemysłowe, punkty usługowo-handlowe, biurowce, szeregowce, apartamenty, domy, mieszkania. Jeśli tylko potrzebujesz pomocy

w jednym z tych przypadków nie wahaj się napisz poprzez formularz kontaktowy w zakładce menu, bądź po prostu napisz e-maila, a my zaprosimy Cię na spotkanie
z inspektorem w dogodnym terminie dla obu ze stron. Zweryfikowanie i analiza wszelkich dokumentacji nie stanowi problemu dla naszych doświadczonych inżynierów. Jeśli chodzi o naszą współpracę po zakończonej inwestycji zostaną przekazane przez naszego inspektora wszelkie, niezbędne dokumenty. Wszystko wykonane zgodnie z normami,  sztuką budowlaną  i prawem Budowlanym. Dbając o każdy szczegół i troszcząc się o założenia finansowe.

 

 

Zadbaj nie tylko dobrze o inwestycje ale również o swój prywatny czas.

Brodeks - Odbiór mieszkania od dewelopera.

Zadzwoń do nas
Odwiedź Brodeks
Napisz do inspektora

Partner

DronFly

Świat z lotu ptaka

DronFly
odbiory techniczne przeglądy
Brodeks - nadzór budowlany
odbiory techniczne