23 października 2019

Bezpieczny odbiór mieszkań, domów, lokali od dewelopera z inspektorem?

 

Czy wszystko jest w porządku, czy zgodnie ze sztuka budowlaną, projektem i umową? To pytanie zadaje sobie każdy przy inwestycji w nowe miejsce zamieszkania. Odbiór mieszkań, domu czy innego lokalu nie jest takie proste. W obecnym momencie ceny nieruchomości są bardzo zróżnicowane. Z praktyki wiemy, że niestety to co najczęściej przypada nam do gustu jest
z wysoką ceną wyjściową ale czy naprawdę musimy tyle zapłacić? Na pierwszy rzut oka wszystko wygląda "ładnie" nie jesteśmy w stanie znaleźć mankamentów, nie umiemy realnie spojrzeć na wszystkie wady i zalety. W trakcie odbioru mieszkania powinniśmy patrzeć realnie na wszystkie za i przeciw.

Dlatego też bez problemu możesz się do nas zwrócić o pomoc.

Świadczymy profesjonalne usługi w zakresie odbioru mieszkań domów i lokali od dewelopera, pośredników oraz osób prywatnych. W celu uniknięcia stresu czy dodatkowych kosztów przy odbiorze swojej nowo nabytej nieruchomości służymy pomocą.

Ceny nieruchomości są uzależnione od wielu czynników jak np.:

- lokalizacja względem potrzeb kupującego,

- powierzchnia, kubatura,

- stan techniczny,

- kondygnacja i ich liczba,

- rozkład mieszkania

- czy jest możliwość przebudowy według własnych potrzeb,

- otoczenie

itd...

Odbiór mieszkań pod okiem fachowca - to dobra decyzja.

Bardzo istotną sprawą przy podejmowaniu jakichkolwiek kroków związanych z daną inwestycją jest pełna wiedza na jej temat w jakiej technologii została wykonana, jakie materiały były stosowane, w którym roku powstał budynek czy wreszcie sam standard wykończenia i pozostawione
w nim wyposażenie. To właśnie niektóre z czynników składających się na cenę końcową każdej nieruchomości. Odbiór mieszkań to nie taka prosta sprawa biorąc pod uwagę to, że w prawie budowlanym w żaden sposób nie określa się obowiązków dewelopera, dlatego też powinniśmy szczególną uwagę zwrócić na to co znajduje się w umowie i to co powinno się w niej znaleźć.

Przede wszystkim termin końcowy odbioru mieszkań, ale również poszczególne etapy inwestycji. Warto także ustalić karę za każdy dzień zwłoki jest nasze zabezpieczenie.
Z naszą pomocą zaoszczędzisz czas, nerwy, oraz realnie ocenimy koszty danej nieruchomości.

Odbiór mieszkań - domów - lokali !!! KONTAKT

 

 

Odbiór mieszkań, domów, lokali od dewelopera i nie tyko.
 

Doradztwo - Inspektor Nadzoru
Zadzwoń do nas
Odwiedź Brodeks
Napisz do inspektora

Partner

DronFly

Świat z lotu ptaka

DronFly
odbiory techniczne przeglądy
Brodeks - nadzór budowlany
odbiory techniczne